Filter

Zistiť moju polohu

Jura Hronca ulica

Skládkovanie na ulici

Dúbravka - Jura Hronca


05. marca 2018

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

Vyriešený
 

Stažnosť na neoznačenú gastro prevádzku s rozvozom jedla

Dúbravka - Jura Hronca


01. marca 2018

1 komentár 1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

Uzavretý
 
Február 2018

Nebezpečné parkovanie v zákrute

Dúbravka - Jura Hronca


19. februára 2018

3 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

V riešení
 

Výtlky na ulici Jura Hronca

Dúbravka - Jura Hronca


17. februára 2018

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

V riešení
 
Január 2018

Čierna stavba na mestskom pozemku, zničená mestká zeleň

Dúbravka - Jura Hronca


13. januára 2018

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

Uzavretý
 
Október 2017

Skladovanie bordelu na ulici

Dúbravka - Jura Hronca


26. októbra 2017

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

Vyriešený
 
August 2017

Vytekajúca odpadová voda na chodník

Dúbravka - Jura Hronca


26. augusta 2017

3 komentáre 3 aktualizácie

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

V riešení
 
Jún 2016

Výtlk na Jura Hronca

Dúbravka - Jura Hronca


20. júna 2016

1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

Vyriešený
 
Máj 2016

Zničený chodník

Dúbravka - Jura Hronca


30. mája 2016

1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

Vyriešený
 
Február 2015

Porušená kanalizácia na verejnom schodisku

Dúbravka - Jura Hronca


03. februára 2015

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

Uzavretý