Žltá ulica

Vyriešený
 
meno užívateľa

Žltá - poškodená dopravná značka

Petržalka - Žltá
06. mája 2021 Komentáre1 Hodnotenie1
Apríl 2021
V riešení
 
meno užívateľa

Žltá-neporiadok a odpadky-čierne skládky

Petržalka - Žltá
10. apríla 2021 Komentáre1 Hodnotenie0
Marec 2021
Neriešený
 
meno užívateľa

Žltá - chýbajúca vertikálna značka

Petržalka - Žltá
17. marca 2021 Komentáre2 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Žltá - spadnuté oplotenie na trase

Petržalka - Žltá
14. marca 2021 Komentáre2 Hodnotenie2
Február 2021
Neriešený
 
meno užívateľa

Žltá - znečisťovanie pôdy

Petržalka - Žltá
23. februára 2021 Komentáre7 Hodnotenie5
V riešení
 
meno užívateľa

Žltá - nedostatočné osvetlenie prechodov pre chodcov

Petržalka - Žltá
10. februára 2021 Komentáre1 Hodnotenie2
V riešení
 
meno užívateľa

Žltá-Automobily-iné

Petržalka - Žltá
10. februára 2021 Komentáre5 Hodnotenie8
Október 2020
Neriešený
 
meno užívateľa

Žltá - poškodené stĺpy osvetlenia

Petržalka - Žltá
21. októbra 2020 Komentáre7 Hodnotenie1
August 2020
Neriešený
 
meno užívateľa

Žltá - znečistená cyklotrasa

Petržalka - Žltá
19. augusta 2020 Komentáre2 Hodnotenie2
Júl 2020
Vyriešený
 
meno užívateľa

Žltá - za slnečnicami smerom na Jarovce chyba dopravná značka

Petržalka - Žltá
30. júla 2020 Komentáre5 Hodnotenie0
Január 2020
Uzavretý
 
meno užívateľa

Žltá - dopravné značky v lokalite Slnečnice

Petržalka - Žltá
14. januára 2020 Komentáre6 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Azúrová - chýbajúce osvetlenie

Petržalka - Žltá
14. januára 2020 Komentáre9 Hodnotenie0
August 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Žltá-reklama-vizuálny smog

Petržalka - Žltá
02. septembra 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
Uzavretý
 
meno užívateľa

Žltá-neporiadok a odpadky-čierne skládky

Petržalka - Žltá
02. septembra 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
Júl 2019
Vyriešený
 
meno užívateľa

Žltá - vrak vozidla

Petržalka - Žltá
09. júla 2019 Komentáre1 Hodnotenie0