Filter

Zistiť moju polohu

Verejný poriadok, M. Schneidera Trnavského ulica

V riešení
 
meno užívateľa

M. Schneidera Trnavského-reklama-vizuálny smog

Dúbravka - M. Schneidera Trnavského
25. augusta 2019 Komentáre1 Hodnotenie5
Vyriešený
 
meno užívateľa

M. Schneidera Trnavského-reklama-vizuálny smog

Dúbravka - M. Schneidera Trnavského
Komentáre1 Hodnotenie4
Marec 2019
Vyriešený
 
meno užívateľa

M. Schneidera Trnavského-stavby a budovy-opustená budova

Dúbravka - M. Schneidera Trnavského
06. marca 2019 Komentáre3 Hodnotenie1
Október 2018
Vyriešený
 
meno užívateľa

Grafity a čarbanica na soche

Dúbravka - M. Schneidera Trnavského
19. októbra 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
November 2017
V riešení
 
meno užívateľa

Bordel pri elektrickovej zastávke svantnerova?

Dúbravka - M. Schneidera Trnavského
05. novembra 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
September 2017
Uzavretý
 
meno užívateľa

Auto na pešej zóne

Dúbravka - M. Schneidera Trnavského
01. októbra 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
August 2013
Neriešený
 
meno užívateľa

Nové smetisko v Bratislavskej Dúbravke?

Dúbravka - M. Schneidera Trnavského
14. augusta 2013 Komentáre1 Hodnotenie0
Júl 2013
Neriešený
 
meno užívateľa

Zničený podchod na zastávke Damborského

Dúbravka - M. Schneidera Trnavského
27. júla 2013 Komentáre5 Hodnotenie0
Jún 2011
Neriešený
 
meno užívateľa

Zdevastovaná budova bývalej pošty a neporiadok v okolí

Dúbravka - M. Schneidera Trnavského
02. júna 2011 Komentáre18 Hodnotenie0