Filter

Zistiť moju polohu

Dopravné značenie, Vyriešené podnety, M. Schneidera Trnavského ulica

Vyriešený
 
meno užívateľa

Neaktuálny buspruh na Ul. M. Schneidera-Trnavského

Dúbravka - M. Schneidera Trnavského
27. februára 2020 Komentáre4 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

M. Schneidera Trnavského-semafor-nefunkčný

Dúbravka - M. Schneidera Trnavského
06. februára 2020 Komentáre2 Hodnotenie0
Október 2019
Vyriešený
 
meno užívateľa

Dočasný priechod v Dolných Krčacoch

Dúbravka - M. Schneidera Trnavského
02. októbra 2019 Komentáre8 Hodnotenie15
August 2014
Vyriešený
 
meno užívateľa

Dovidenia Dúbravka

Dúbravka - M. Schneidera Trnavského
12. augusta 2014 Komentáre0 Hodnotenie0
Marec 2014
Vyriešený
 
meno užívateľa

Prechod auto cez električkovú kolajovú trať

Dúbravka - M. Schneidera Trnavského
06. marca 2014 Komentáre9 Hodnotenie0