Neriešené podnety, M. Schneidera Trnavského ulica

Neriešený
 
meno užívateľa

M. Schneidera Trnavského-cesta-znečistená

Dúbravka - M. Schneidera Trnavského
23. marca 2020 Komentáre1 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

M. Schneidera Trnavského-schody-poškodené

Dúbravka - M. Schneidera Trnavského
16. marca 2020 Komentáre0 Hodnotenie0
Január 2020
Neriešený
 
meno užívateľa

M. Schneidera Trnavského-stĺpik-chýbajúci

Dúbravka - M. Schneidera Trnavského
06. januára 2020 Komentáre0 Hodnotenie2
Október 2019
Neriešený
 
meno užívateľa

M. Schneidera Trnavského-Cesty a chodníky-iné

Dúbravka - M. Schneidera Trnavského
09. októbra 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
Február 2019
Neriešený
 
meno užívateľa

M. Schneidera Trnavského-osvetlenie-nefunkčné

Dúbravka - M. Schneidera Trnavského
26. februára 2019 Komentáre1 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

M. Schneidera Trnavského-neporiadok a odpadky-čierne skládky

Dúbravka - M. Schneidera Trnavského
11. februára 2019 Komentáre1 Hodnotenie0
August 2018
Neriešený
 
meno užívateľa

Cyklisti na chodniku

Dúbravka - M. Schneidera Trnavského
27. augusta 2018 Komentáre4 Hodnotenie0
Marec 2017
Neriešený
 
meno užívateľa

Nefungujúci "privolávač" zelenej

Dúbravka - M. Schneidera Trnavského
17. júla 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
August 2016
Neriešený
 
meno užívateľa

Chýbajúce pokračovanie chodníka

Dúbravka - M. Schneidera Trnavského
04. augusta 2016 Komentáre1 Hodnotenie0
Júl 2016
Neriešený
 
meno užívateľa

Zarastajúci chodník

Dúbravka - M. Schneidera Trnavského
11. júla 2016 Komentáre3 Hodnotenie0
Apríl 2016
Neriešený
 
meno užívateľa

Zdevastovaný a nefunkčný internetový terminál pri zastávke sch.t

Dúbravka - M. Schneidera Trnavského
05. mája 2016 Komentáre1 Hodnotenie0
September 2015
Neriešený
 
meno užívateľa

Prechádzanie cez cestu od kostola k Lidlu

Dúbravka - M. Schneidera Trnavského
21. septembra 2015 Komentáre1 Hodnotenie0
Február 2015
Neriešený
 
meno užívateľa

Havarijná rampa na kočíky na ul. M. Sch. Trnavského v Dúbravke

Dúbravka - M. Schneidera Trnavského
13. februára 2015 Komentáre1 Hodnotenie0
Január 2015
Neriešený
 
meno užívateľa

Autá neustále jazdia po "pešej zóne" a stoja na chodníku

Dúbravka - M. Schneidera Trnavského
16. januára 2015 Komentáre5 Hodnotenie0
December 2014
Neriešený
 
meno užívateľa

Čierna skládka pri poľnej ceste 2

Dúbravka - M. Schneidera Trnavského
27. decembra 2014 Komentáre2 Hodnotenie0