Filter

Zistiť moju polohu

Zeleň a životné prostredie, Neriešené podnety, M. Schneidera Trnavského ulica

Neriešený
 
meno užívateľa

M. Schneidera Trnavského-neporiadok a odpadky-čierne skládky

Dúbravka - M. Schneidera Trnavského
11. februára 2019 Komentáre1 Hodnotenie0
Júl 2016
Neriešený
 
meno užívateľa

Zarastajúci chodník

Dúbravka - M. Schneidera Trnavského
11. júla 2016 Komentáre3 Hodnotenie0
December 2014
Neriešený
 
meno užívateľa

Čierna skládka pri poľnej ceste 2

Dúbravka - M. Schneidera Trnavského
27. decembra 2014 Komentáre2 Hodnotenie0
Apríl 2014
Neriešený
 
meno užívateľa

Odpad pri M. Schneidera-Trnavského

Dúbravka - M. Schneidera Trnavského
12. apríla 2014 Komentáre0 Hodnotenie0
Január 2014
Neriešený
 
meno užívateľa

Zničené lavičky

Dúbravka - M. Schneidera Trnavského
03. januára 2014 Komentáre0 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Zničené, špinavé, neefektívne detské ihrisko

Dúbravka - M. Schneidera Trnavského
03. januára 2014 Komentáre0 Hodnotenie0
August 2013
Neriešený
 
meno užívateľa

Smeti v tráve

Dúbravka - M. Schneidera Trnavského
14. augusta 2013 Komentáre0 Hodnotenie0