Naposledy komentované, Neriešené podnety, M. Schneidera Trnavského ulica

Neriešený
 
meno užívateľa

M. Schneidera Trnavského-cesta-znečistená

Dúbravka - M. Schneidera Trnavského
23. marca 2020 Komentáre1 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Rozbité zábradlie na ZS

Dúbravka - M. Schneidera Trnavského
03. mája 2013 Komentáre2 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Chýbajúce pokračovanie chodníka

Dúbravka - M. Schneidera Trnavského
04. augusta 2016 Komentáre1 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

M. Schneidera Trnavského-osvetlenie-nefunkčné

Dúbravka - M. Schneidera Trnavského
26. februára 2019 Komentáre1 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

M. Schneidera Trnavského-neporiadok a odpadky-čierne skládky

Dúbravka - M. Schneidera Trnavského
11. februára 2019 Komentáre1 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Cyklisti na chodniku

Dúbravka - M. Schneidera Trnavského
27. augusta 2018 Komentáre4 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Zarastajúci chodník

Dúbravka - M. Schneidera Trnavského
11. júla 2016 Komentáre3 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Zdevastovaný a nefunkčný internetový terminál pri zastávke sch.t

Dúbravka - M. Schneidera Trnavského
05. mája 2016 Komentáre1 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Prechádzanie cez cestu od kostola k Lidlu

Dúbravka - M. Schneidera Trnavského
21. septembra 2015 Komentáre1 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Zrušenie obratiska medzi Alexyho a Švantnerova v Dúbravke

Dúbravka - M. Schneidera Trnavského
09. septembra 2014 Komentáre14 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Autá neustále jazdia po "pešej zóne" a stoja na chodníku

Dúbravka - M. Schneidera Trnavského
16. januára 2015 Komentáre5 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Havarijná rampa na kočíky na ul. M. Sch. Trnavského v Dúbravke

Dúbravka - M. Schneidera Trnavského
13. februára 2015 Komentáre1 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Čierna skládka pri poľnej ceste 2

Dúbravka - M. Schneidera Trnavského
27. decembra 2014 Komentáre2 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Zle umiestnené zábradlie a nelogické zúženie celého prechodu

Dúbravka - M. Schneidera Trnavského
01. decembra 2014 Komentáre8 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Rozmlátený chodník na Saratovskej.

Dúbravka - M. Schneidera Trnavského
24. novembra 2014 Komentáre3 Hodnotenie0