Filter

Zistiť moju polohu

Nejedlého ulica

Rozpadavajúca sa dopadová plocha - ihrisko Nejedlého

Dúbravka - Nejedlého


08. októbra 2018

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

V riešení
 

Výtlky na chodníku Nejedlého

Dúbravka - Nejedlého


02. októbra 2018

2 komentáre 1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

V riešení
 
September 2018

Rozbitý a hrdzavý Ford Escort, Nejedlého 57-59

Dúbravka - Nejedlého


17. septembra 2018

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

V riešení
 

Parkovanie na chodníku - vstup na Nejedlého ul.

Dúbravka - Nejedlého


10. septembra 2018

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

V riešení
 
Júl 2018

Vandalizmus v areáli školy na Nejedlého

Dúbravka - Nejedlého


24. júla 2018

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

V riešení
 
Jún 2018

Nedokončený chodník

Dúbravka - Nejedlého


22. júna 2018

3 aktualizácie

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

V riešení
 
Máj 2018

Chýbajúca nádoba na zber papiera - Nejedlého

Dúbravka - Nejedlého


24. mája 2018

3 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

Uzavretý
 

Blokovanie Nejedlého ulice

Dúbravka - Nejedlého


04. mája 2018

8 komentárov

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

Uzavretý
 
Apríl 2018

Rušivé osvetlenie

Dúbravka - Nejedlého


19. apríla 2018

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

V riešení
 
Marec 2018
V riešení
 
Február 2018

Prepadnuté okolie kanála na Nejedleho ul.

Dúbravka - Nejedlého


07. februára 2018

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

V riešení
 
Január 2018

Parkovanie pri stavbe MamaPapa na Nejedlého

Dúbravka - Nejedlého


15. januára 2018

8 komentárov 1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

V riešení
 
December 2017

Zmena parkovania na Nejedlého ul.(pri ZŠ)

Dúbravka - Nejedlého


21. decembra 2017

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

Vyriešený
 

Neodpratané lístie Nejedlého 43

Dúbravka - Nejedlého


06. decembra 2017

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

Vyriešený
 
November 2017

Parkovisko pred herňou Nejedlého

Dúbravka - Nejedlého


20. novembra 2017

2 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

V riešení