Filter

Zistiť moju polohu

Kollárovo námestie ulica

Výtržnosti a sklo na Kollárku

Staré Mesto - Kollárovo námestie


28. apríla 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Iné

Neriešený
 

Chýbajúce dlažobné kocky na Kollárovom námesti

Staré Mesto - Kollárovo námestie


27. apríla 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 
Marec 2018

Zabudnutá kovová tyč

Staré Mesto - Kollárovo námestie


07. marca 2018

Zodpovednosť: MÚ Staré Mesto

Neriešený
 
Október 2017

Diera na chodníku na Kolárovom námestí

Staré Mesto - Kollárovo námestie


23. októbra 2017

2 aktualizácie

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
 
September 2017

Poškodený LED display pri chemickej fakulte na Kollárovom nám.

Staré Mesto - Kollárovo námestie


22. septembra 2017

Zodpovednosť: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Neriešený
 

Zničená rozvodňa

Staré Mesto - Kollárovo námestie


06. septembra 2017

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 
Jún 2017

Odvoz odpadu z Kollárovho namestia

Staré Mesto - Kollárovo námestie


12. júna 2017

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 

Platí alebo neplatí priechod na Kollárovom nám.?

Staré Mesto - Kollárovo námestie


06. júna 2017

1 komentár 4 aktualizácie

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 
September 2016

Parkovanie na Kollárovom nám.

Staré Mesto - Kollárovo námestie


30. septembra 2016

5 aktualizácií

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Smeti na Kollárku

Staré Mesto - Kollárovo námestie


29. septembra 2016

3 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Staré Mesto

Vyriešený
 

Potkany

Staré Mesto - Kollárovo námestie


28. septembra 2016

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 
Júl 2016

Vysypaný smetný kôš

Staré Mesto - Kollárovo námestie


12. júla 2016

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 
Jún 2016

Upchatá kanalizácia

Staré Mesto - Kollárovo námestie


10. júna 2016

2 komentáre

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 
Máj 2016

Odkryté káble na Kollárovom námestí

Staré Mesto - Kollárovo námestie


07. mája 2016

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Vylámané stĺpiky na Kollárovom námestí

Staré Mesto - Kollárovo námestie


07. mája 2016

1 aktualizácia

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený