Ján Kuciak, Martina Kušnírová ✝ 2018

Filter

Zistiť moju polohu

Pod záhradami ulica

Zaslané samospráve
 

Chýba označenie hlavnej cesty ul. Pod záhradami

Dúbravka - Pod záhradami


04. apríla 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
 
Marec 2018

Rozbitý retardér ul. Pod Záhradami

Dúbravka - Pod záhradami


24. marca 2018

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 
December 2017

Neoznačená stavba, ulica Pod Záhradami

Dúbravka - Pod záhradami


15. decembra 2017

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

Vyriešený
 
November 2017

Mačky v opustenej záhradke

Dúbravka - Pod záhradami


21. novembra 2017

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

V riešení
 
September 2017

Vrak auta - Pod záhradami

Dúbravka - Pod záhradami


24. septembra 2017

1 komentár 1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

Vyriešený
 
August 2017

Prepadnutá cesta na ulici Pod záhradami v Dúbravke

Dúbravka - Pod záhradami


14. augusta 2017

1 aktualizácia

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
 
Máj 2017

Nefungujúce osvetlenie

Dúbravka - Pod záhradami


14. mája 2017

Zodpovednosť: Siemens

V riešení
 
Marec 2017

Rozbité sklo na detskom ihrisku Pekníkova

Dúbravka - Pod záhradami


06. marca 2017

1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

Vyriešený
 
September 2016

Orez stromu na ul. Pod záhradami

Dúbravka - Pod záhradami


04. septembra 2016

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

Vyriešený
 
Marec 2016

Zjednosmernenie ulice Pod záhradami

Dúbravka - Pod záhradami


27. marca 2016

1 komentár

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
 
Január 2016

Ničenie verejnej zelene kvôli parkovaniu

Dúbravka - Pod záhradami


10. januára 2016

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

Vyriešený
 
November 2015

Zabranie chodníka Pod záhradami

Dúbravka - Pod záhradami


27. novembra 2015

8 komentárov

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

V riešení
 

Osvetlenie parkoviska pri Lidli

Dúbravka - Pod záhradami


22. novembra 2015

7 komentárov

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

Uzavretý
 
August 2015

Pod Záhradami - autá parkujúce na chodníkoch

Dúbravka - Pod záhradami


06. augusta 2015

2 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

V riešení