Filter

Zistiť moju polohu

Považanova ulica

Neosvetlený chodník Považanova 2

Dúbravka - Považanova


21. októbra 2018

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

Vyriešený
 
September 2018

Potraviny OZ

Dúbravka - Považanova


16. septembra 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Iné

Neriešený
 
August 2018

Smetisko na Považanovej

Dúbravka - Považanova


08. augusta 2018

2 komentáre 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Iné

Vyriešený
 
Apríl 2018

Schody pri Zlatej Lipe

Dúbravka - Považanova


23. apríla 2018

3 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

Vyriešený
 

Chýbajúci zjazd na chodník

Dúbravka - Považanova


04. apríla 2018

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

V riešení
 
December 2017

Zákaz parkovanie pred kontajnerovým stojiskom

Dúbravka - Považanova


11. decembra 2017

5 komentárov

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

V riešení
 
Január 2017

Na korčuliach k zastávke

Dúbravka - Považanova


31. januára 2017

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

Uzavretý
 
November 2016

Stojaca voda na nevyspádovanom chodníku

Dúbravka - Považanova


17. novembra 2016

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

V riešení
 
Júl 2016

Chýbajúci chodník

Dúbravka - Považanova


28. júla 2016

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

Vyriešený
 
Máj 2013

Neschodný chodník

Dúbravka - Považanova


13. mája 2013

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

Vyriešený