Filter

Zistiť moju polohu

Sekurisova ulica

Doplnenie chodníka - zámkovej dlažby

Dúbravka - Sekurisova


01. júla 2018

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

V riešení
 
December 2017

Zlomené konáre - Sekurisova

Dúbravka - Sekurisova


18. decembra 2017

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 
November 2017
V riešení
 
September 2017

Odpadkový kôš

Dúbravka - Sekurisova


04. septembra 2017

5 komentárov

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

V riešení
 
Júl 2017

Autovrak - Sekurisova 14

Dúbravka - Sekurisova


12. júla 2017

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

V riešení
 
Máj 2017

Nábytok

Dúbravka - Sekurisova


16. mája 2017

1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

V riešení
 

Zničený chodník

Dúbravka - Sekurisova


13. mája 2017

1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

Vyriešený
 
Február 2017

Preplneny kôš na exkrementy na Sekurisovej

Dúbravka - Sekurisova


09. februára 2017

2 komentáre 1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

Vyriešený
 
November 2016

Preverenie statiky múrov na Sekurisovej ul.

Dúbravka - Sekurisova


08. novembra 2016

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

V riešení
 
August 2016

Znečistenie okolo kontajnerov na Sekurisovej ulici

Dúbravka - Sekurisova


05. augusta 2016

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

Vyriešený
 
December 2015

Nefungujúce svetlo pri škôlke Sekurisova

Dúbravka - Sekurisova


08. decembra 2015

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

V riešení
 
Apríl 2015

Oprava dlažby na námestí

Dúbravka - Sekurisova


16. apríla 2015

1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

V riešení
 
December 2014

Nebezpečné chodníky

Dúbravka - Sekurisova


10. decembra 2014

5 komentárov 4 aktualizácie

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

V riešení
 
Október 2014

Nebezpečný stĺp verejného osvetlenia

Dúbravka - Sekurisova


10. októbra 2014

2 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

Vyriešený
 
Apríl 2014

Dokazené schodíky na šmýkalke na detskom ihrisku Sekurisova ul.

Dúbravka - Sekurisova


10. apríla 2014

1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

Vyriešený