Filter

Zistiť moju polohu

Švantnerova ulica

Stavebný odpad ul. Švantnerova

Dúbravka - Švantnerova


08. júna 2018

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

Vyriešený
 

Dopravné značenie ul. Švantnerova

Dúbravka - Švantnerova


06. júna 2018

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

Vyriešený
 
Marec 2018

Podnet na odstránenie dlhodobo odstavených vrakov na parkovisku

Dúbravka - Švantnerova


08. marca 2018

3 komentáre

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 
Február 2018

Vysadenie nových stromčekov na miesto kde staré už umreli

Dúbravka - Švantnerova


17. februára 2018

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Zbytočne zúžený chodník kontajnerom na sklo

Dúbravka - Švantnerova


17. februára 2018

3 komentáre 1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

Uzavretý
 
Január 2018

Stĺpik nedostatočne brániaci vjazdu

Dúbravka - Švantnerova


11. januára 2018

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

V riešení
 
November 2017

Nefunkčná tabuľa mhd Švantnerova

Dúbravka - Švantnerova


17. novembra 2017

Zodpovednosť: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

V riešení
 

Dopravná situácia pri ZŠ Sokolíkova

Dúbravka - Švantnerova


14. novembra 2017

8 komentárov

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

Uzavretý
 
September 2017

Výtlky pri Švantnerovej

Dúbravka - Švantnerova


27. septembra 2017

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

V riešení
 

Výtlk na Švantnerovej

Dúbravka - Švantnerova


27. septembra 2017

1 komentár 2 aktualizácie

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

V riešení
 

Prepadnutá vozovka

Dúbravka - Švantnerova


03. septembra 2017

1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

Vyriešený
 
August 2017

Kríky zasahujúce do troch štvrtín chodníka

Dúbravka - Švantnerova


30. augusta 2017

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

Vyriešený
 
Máj 2017

Neoznačená dočasná zastávka Švantnerova

Dúbravka - Švantnerova


31. mája 2017

Zodpovednosť: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Vyriešený
 
Október 2016

Rozoberanie retarderu

Dúbravka - Švantnerova


22. októbra 2016

9 komentárov 1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

V riešení
 
September 2016

Zničený chodník švantnerova

Dúbravka - Švantnerova


13. septembra 2016

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

V riešení