Talichova ulica

Neriešený
 
meno užívateľa

Zrezaná lampa, parkovisko Švantnerova

Dúbravka - Talichova
03. novembra 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
Júl 2018
Vyriešený
 
meno užívateľa

Oschnuté konáre

Dúbravka - Talichova
07. júla 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
Apríl 2018
V riešení
 
meno užívateľa

Výtlk na chodníku ul. Talichova

Dúbravka - Talichova
11. apríla 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
Marec 2018
Vyriešený
 
meno užívateľa

Psie exkrementy na chodniku

Dúbravka - Talichova
14. marca 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
December 2017
Uzavretý
 
meno užívateľa

Auta obchadzajú zábrany

Dúbravka - Talichova
15. decembra 2017 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Zlomený konár

Dúbravka - Talichova
11. decembra 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
September 2017
Neriešený
 
meno užívateľa

Neostrihané tuje Talichova

Dúbravka - Talichova
24. septembra 2017 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Prerastená zeleň

Dúbravka - Talichova
11. septembra 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Výtlky na ceste

Dúbravka - Talichova
11. septembra 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
Júl 2017
Vyriešený
 
meno užívateľa

Vrak vozidla na Talichovej ul.

Dúbravka - Talichova
06. júla 2017 Komentáre2 Hodnotenie0
Jún 2017
Vyriešený
 
meno užívateľa

Zanedbaná detská dráha

Dúbravka - Talichova
05. júna 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
Apríl 2017
V riešení
 
meno užívateľa

Dezolátny stav schodov

Dúbravka - Talichova
01. apríla 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
Február 2017
Vyriešený
 
meno užívateľa

Chýbajúca zábrana na chodníku proti autám

Dúbravka - Talichova
05. februára 2017 Komentáre3 Hodnotenie0
Jún 2016
V riešení
 
meno užívateľa

Vrak auta

Dúbravka - Talichova
06. júna 2016 Komentáre1 Hodnotenie0
Máj 2016
Vyriešený
 
meno užívateľa

Prepadnutý kanál

Dúbravka - Talichova
30. mája 2016 Komentáre0 Hodnotenie0