Filter

Zistiť moju polohu

Trhová ulica

Chodník Trhová ul.

Dúbravka - Trhová


05. októbra 2017

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

Uzavretý
 
September 2017

Nevyužitá plocha

Dúbravka - Trhová


26. septembra 2017

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

Uzavretý
 

Búchajúci kanalizačný poklop na Trnovej

Dúbravka - Trhová


26. septembra 2017

4 komentáre 4 aktualizácie

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

V riešení
 
August 2017

Poškodený chodník (dochádza k častým pádom chodcov)

Dúbravka - Trhová


11. augusta 2017

1 komentár 1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

Vyriešený
 
Júl 2017

Vrak bez platnej EK a TK Dúbravka

Dúbravka - Trhová


07. júla 2017

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

V riešení
 
Máj 2017

Upchatý jarok a odtok

Dúbravka - Trhová


31. mája 2017

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

Vyriešený
 

Oprava prepadnutej cesty

Dúbravka - Trhová


26. mája 2017

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

V riešení
 
Marec 2017

Spadnutý múr a výtlk

Dúbravka - Trhová


29. marca 2017

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

Vyriešený
 

Neefektívne pieskovisko Trhová

Dúbravka - Trhová


23. marca 2017

3 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

Vyriešený
 

Odstránenie stánku v parčíku na Trhovej

Dúbravka - Trhová


23. marca 2017

4 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

Vyriešený
 
November 2016

Neosvetlený prechod pre chodcov na Trhovej ul.

Dúbravka - Trhová


29. novembra 2016

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

V riešení
 

Rozpadnuté schody k parkovisku na Trhovej

Dúbravka - Trhová


02. novembra 2016

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

Vyriešený
 
September 2016

Zlé osadenie poklopu po oprave Trhovej ulice

Dúbravka - Trhová


24. septembra 2016

2 aktualizácie

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

V riešení
 
Júl 2016

Bary a hluk na Trhovej

Dúbravka - Trhová


27. júla 2016

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

V riešení
 
Máj 2016

Padajúci múr

Dúbravka - Trhová


23. mája 2016

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

Vyriešený