Filter

Zistiť moju polohu

Bakošova ulica

Nelegálna reklama

Lamač - Bakošova


03. novembra 2017

2 komentáre

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 
Apríl 2017

Neodpratané polámané konáre

Lamač - Bakošova


22. apríla 2017

1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Lamač

Vyriešený
 
Marec 2017

Schátrané ihrisko na Bakošovej

Lamač - Bakošova


31. marca 2017

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Lamač

V riešení
 
Február 2016

Vrak

Lamač - Bakošova


12. februára 2016

Zodpovednosť: MÚ Lamač

V riešení
 
Apríl 2015

Cyklotrasa

Lamač - Bakošova


08. apríla 2015

12 komentárov

Zodpovednosť: MÚ Lamač

V riešení
 
Marec 2015

Smeti za domom na Bakošovej 1

Lamač - Bakošova


28. marca 2015

1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Lamač

Neriešený
 
Október 2014

Kruhový objazd Bory-Lamač-Baumax

Lamač - Bakošova


27. októbra 2014

15 komentárov

Zodpovednosť: MÚ Lamač

Neriešený
 

Zničený chodník

Lamač - Bakošova


22. októbra 2014

1 komentár 1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Lamač

Neriešený
 
Apríl 2014

Bakošova ulica - tankodrom

Lamač - Bakošova


10. apríla 2014

Zodpovednosť: MÚ Lamač

Uzavretý
 
Marec 2014

Vrecúška nad košmi

Lamač - Bakošova


31. marca 2014

Zodpovednosť: MÚ Lamač

Vyriešený
 

Opakované vynechávanie spoja č. 63 zo smeru Lamač do Avion SP

Lamač - Bakošova


18. marca 2014

2 komentáre

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 

Legálna reklama?

Lamač - Bakošova


06. marca 2014

4 komentáre 2 aktualizácie

Zodpovednosť: MÚ Lamač

Vyriešený
 
December 2013

Prepichovávanie pneumatík na Bakošovej ul.

Lamač - Bakošova


06. decembra 2013

9 komentárov 2 aktualizácie

Zodpovednosť: MÚ Lamač

V riešení
 
Júl 2013

Výrub stromov na Bakošovej

Lamač - Bakošova


29. júla 2013

4 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Lamač

Uzavretý
 
Február 2010

Nelegálna skládka odpadu

Lamač - Bakošova


12. februára 2010

1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Lamač

Vyriešený