Filter

Zistiť moju polohu

Zeleň a životné prostredie, Bakošova ulica

V riešení
 
meno užívateľa

Skládka odpadu Lamač

Lamač - Bakošova
05. apríla 2018 Komentáre4 Hodnotenie0
Apríl 2017
Vyriešený
 
meno užívateľa

Neodpratané polámané konáre

Lamač - Bakošova
24. apríla 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
Marec 2015
Neriešený
 
meno užívateľa

Smeti za domom na Bakošovej 1

Lamač - Bakošova
28. marca 2015 Komentáre2 Hodnotenie1
Júl 2013
Uzavretý
 
meno užívateľa

Výrub stromov na Bakošovej

Lamač - Bakošova
29. júla 2013 Komentáre4 Hodnotenie0
Február 2010
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nelegálna skládka odpadu

Lamač - Bakošova
13. februára 2010 Komentáre0 Hodnotenie1