Najobľúbenejšie, Vyriešené podnety, Bakošova ulica

Vyriešený
 
meno užívateľa

Nelegálna skládka odpadu

Lamač - Bakošova
13. februára 2010 Komentáre0 Hodnotenie1
Vyriešený
 
meno užívateľa

Legálna reklama?

Lamač - Bakošova
06. marca 2014 Komentáre4 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Vrecúška nad košmi

Lamač - Bakošova
31. marca 2014 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Zničený chodník

Lamač - Bakošova
22. októbra 2014 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Neodpratané polámané konáre

Lamač - Bakošova
24. apríla 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Zničený múrik na ihrisku

Lamač - Bakošova
06. mája 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Rozkopávka na chodníku

Lamač - Bakošova
08. mája 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Bakošova-kôš-poškodený

Lamač - Bakošova
09. októbra 2019 Komentáre0 Hodnotenie0