Filter

Zistiť moju polohu

Cesta na Klanec ulica

Odstavenie autobusov na konečnej zastávke

Lamač - Cesta na Klanec


27. októbra 2017

1 komentár

Zodpovednosť: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

V riešení
 
Apríl 2017

Chýbajúci vrchnák na kontajneri Cesta na Klanec

Lamač - Cesta na Klanec


04. apríla 2017

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Lamač

Vyriešený
 
September 2016

Nové billboardy

Lamač - Cesta na Klanec


03. septembra 2016

2 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Lamač

Vyriešený
 
November 2015

Uvoľnená časť preliezky na Kacine

Lamač - Cesta na Klanec


18. novembra 2015

1 komentár

Zodpovednosť: Mestské Lesy

Vyriešený
 
Máj 2015

Nebezpečné stromy

Lamač - Cesta na Klanec


21. mája 2015

2 komentáre

Zodpovednosť: Iné

Vyriešený
 
Február 2014

Úplne vyblednutá značka daj prednosť v jazde

Lamač - Cesta na Klanec


14. februára 2014

1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Lamač

Neriešený
 
Apríl 2013

Čierna skládka

Lamač - Cesta na Klanec


21. apríla 2013

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Lamač

Vyriešený
 
Január 2013

Kontajner na separovaný odpad na vozovke

Lamač - Cesta na Klanec


31. januára 2013

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Lamač

Vyriešený