Filter

Zistiť moju polohu

Lamačská cesta ulica

Odflaknutá oprava chodníka + odstránenie bezbariér. prechodu

Lamač - Lamačská cesta


13. júla 2018

2 komentáre 2 aktualizácie

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 
Jún 2018

Nepokosená zeleň pri Lamačskej ceste

Lamač - Lamačská cesta


28. júna 2018

Zodpovednosť: Národná diaľničná spoločnosť

V riešení
 

Nefunkčné vozovkové osvetlenie v tuneli

Lamač - Lamačská cesta


11. júna 2018

Zodpovednosť: Národná diaľničná spoločnosť

Vyriešený
 
Máj 2018

Ryha na chodníku

Lamač - Lamačská cesta


30. mája 2018

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 
Marec 2018

Podnet na doplnenie vodorovného dopravného značenia

Lamač - Lamačská cesta


07. marca 2018

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 
Február 2018

Nepojazdné vozidlo v tráve na Lamačskej ceste

Lamač - Lamačská cesta


17. februára 2018

3 komentáre

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
 

Metrová jama a odlietajúce časti

Lamač - Lamačská cesta


15. februára 2018

3 komentáre

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
 
August 2017

Odpad pri zastávke Patrónka

Lamač - Lamačská cesta


31. augusta 2017

1 komentár

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
 

Dvojmesačný výtlk na Patrónke

Lamač - Lamačská cesta


01. augusta 2017

1 komentár

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
 
Júl 2017

Nebezpečný chodník v podjazde medzi Lamačom a Dúbravkou

Lamač - Lamačská cesta


10. júla 2017

1 komentár

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 

Vrak na Lamačskej ceste (pozemok hl. mesta)

Lamač - Lamačská cesta


09. júla 2017

9 komentárov 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
 
Máj 2017

Nefunkčný alebo zle nastavený semafor pre chodcov

Lamač - Lamačská cesta


25. mája 2017

3 komentáre

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 
Marec 2017

Parkovanie na chodniku Patrónka

Lamač - Lamačská cesta


22. marca 2017

8 komentárov 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 

Hnus a špina na zastávke Bory Mall smer centrum

Lamač - Lamačská cesta


14. marca 2017

3 komentáre

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 

Neopravená cesta na hlavnom ťahu

Lamač - Lamačská cesta


14. marca 2017

1 komentár

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený