Filter

Zistiť moju polohu

Malokarpatské námestie ulica

Dávno nepoužívaná telefónna búdka

Lamač - Malokarpatské námestie


08. augusta 2018

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 

Výrub stromov a ničenie zelene

Lamač - Malokarpatské námestie


03. augusta 2018

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Lamač

Vyriešený
 
August 2017

Chýbajúce cyklotrasy Lamač

Lamač - Malokarpatské námestie


16. augusta 2017

Zodpovednosť: MÚ Lamač

V riešení
 
Október 2016

Smetný kôš - zástavka Podháj

Lamač - Malokarpatské námestie


03. októbra 2016

1 aktualizácia

Zodpovednosť: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Vyriešený
 
November 2015

Nefunkčná kanalizácia

Lamač - Malokarpatské námestie


06. novembra 2015

1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Lamač

Vyriešený
 
August 2015

Bezdomovci v Lamači

Lamač - Malokarpatské námestie


23. augusta 2015

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Lamač

V riešení
 
September 2014
Neriešený