Filter

Zistiť moju polohu

Mestský mobiliár, Studenohorská ulica

V riešení
 
meno užívateľa

Studenohorská-detské ihrisko-potrebná údržba

Lamač - Studenohorská
10. novembra 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
September 2019
Vyriešený
 
meno užívateľa

Studenohorská-detské ihrisko-potrebná údržba

Lamač - Studenohorská
27. septembra 2019 Komentáre1 Hodnotenie0
Júl 2019
Vyriešený
 
meno užívateľa

Studenohorská-detské ihrisko-potrebná údržba

Lamač - Studenohorská
01. júla 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
Júl 2018
Vyriešený
 
meno užívateľa

Hojdačky

Lamač - Studenohorská
04. júla 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
Jún 2016
Vyriešený
 
meno užívateľa

Pokazená pitná fontánka

Lamač - Studenohorská
16. júna 2016 Komentáre1 Hodnotenie0
Apríl 2016
Vyriešený
 
meno užívateľa

Štrk na dopravnom ihrisku

Lamač - Studenohorská
15. apríla 2016 Komentáre0 Hodnotenie0
Apríl 2015
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nebezpečný kus ostrého železa na ihrisku

Lamač - Studenohorská
28. apríla 2015 Komentáre1 Hodnotenie0