Naposledy komentované, Studenohorská ulica

Neriešený
 
meno užívateľa

Studenohorská-vertikálna značka-chýbajúca

Lamač - Studenohorská
27. mája 2020 Komentáre1 Hodnotenie2
Neriešený
 
meno užívateľa

Studenohorská-neporiadok a odpadky-čierne skládky

Lamač - Studenohorská
25. novembra 2019 Komentáre6 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Studenohorská-neporiadok a odpadky-čierne skládky

Lamač - Studenohorská
25. septembra 2019 Komentáre2 Hodnotenie2
V riešení
 
meno užívateľa

Studenohorská-vandalizmus-rušenie nočného pokoja

Lamač - Studenohorská
08. októbra 2019 Komentáre1 Hodnotenie1
Vyriešený
 
meno užívateľa

Studenohorská-detské ihrisko-potrebná údržba

Lamač - Studenohorská
27. septembra 2019 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Studenohorská-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Lamač - Studenohorská
16. februára 2019 Komentáre3 Hodnotenie0
Uzavretý
 
meno užívateľa

Opitá svoloč pri lamačskom miestnom úrade

Lamač - Studenohorská
28. mája 2018 Komentáre3 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Auto bez STK a TK

Lamač - Studenohorská
10. septembra 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Hojdačky

Lamač - Studenohorská
04. júla 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Zanedbaná bežecká dráha

Lamač - Studenohorská
11. júna 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Parkovanie na chodníkoch a tráve

Lamač - Studenohorská
23. augusta 2011 Komentáre4 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Parkovanie - nový spomalovač na Studenohorskej ul.

Lamač - Studenohorská
06. decembra 2016 Komentáre8 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Dlhodobo odstavené vozidlo bez EK a TK na Studenohorskej

Lamač - Studenohorská
03. mája 2017 Komentáre2 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Parkovanie pred prechodom

Lamač - Studenohorská
03. marca 2014 Komentáre3 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Novy retarder na ulici Studenohorska.

Lamač - Studenohorská
23. februára 2016 Komentáre2 Hodnotenie1