Naposledy zodpovedané samosprávou, Studenohorská ulica

V riešení
 
meno užívateľa

Studenohorská-chodník-bariéra na chodníku

Lamač - Studenohorská
14. apríla 2020 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Studenohorská-detské ihrisko-potrebná údržba

Lamač - Studenohorská
10. novembra 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Studenohorská-vandalizmus-rušenie nočného pokoja

Lamač - Studenohorská
08. októbra 2019 Komentáre1 Hodnotenie1
Vyriešený
 
meno užívateľa

Studenohorská-detské ihrisko-potrebná údržba

Lamač - Studenohorská
27. septembra 2019 Komentáre1 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Studenohorská-neporiadok a odpadky-čierne skládky

Lamač - Studenohorská
25. septembra 2019 Komentáre2 Hodnotenie2
Vyriešený
 
meno užívateľa

Studenohorská-detské ihrisko-potrebná údržba

Lamač - Studenohorská
01. júla 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Studenohorská-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Lamač - Studenohorská
16. februára 2019 Komentáre3 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Auto bez STK a TK

Lamač - Studenohorská
10. septembra 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Hojdačky

Lamač - Studenohorská
04. júla 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Zanedbaná bežecká dráha

Lamač - Studenohorská
11. júna 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
Uzavretý
 
meno užívateľa

Opitá svoloč pri lamačskom miestnom úrade

Lamač - Studenohorská
28. mája 2018 Komentáre3 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Dlhodobo odstavené vozidlo bez EK a TK na Studenohorskej

Lamač - Studenohorská
03. mája 2017 Komentáre2 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Strhnutá zástena

Lamač - Studenohorská
20. marca 2017 Komentáre2 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Parkovanie - nový spomalovač na Studenohorskej ul.

Lamač - Studenohorská
06. decembra 2016 Komentáre8 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Štrk na dopravnom ihrisku

Lamač - Studenohorská
15. apríla 2016 Komentáre0 Hodnotenie0