V riešení, Vrančovičova ulica

V riešení
 
meno užívateľa

Vrančovičova-stavby a budovy-opustená budova

Lamač - Vrančovičova
16. januára 2020 Komentáre1 Hodnotenie3
September 2018
V riešení
 
meno užívateľa

Nebezpečná križovatka - zmätočný semafor a zábrany vo výhlade

Lamač - Vrančovičova
03. septembra 2018 Komentáre2 Hodnotenie0
August 2018
V riešení
 
meno užívateľa

Zánik parkovacích miest po rekonštrukcií križovatky Vrančovičova

Lamač - Vrančovičova
11. augusta 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
August 2017
V riešení
 
meno užívateľa

Zbytok starej konštrukcie blízko multifunkčného ihriska

Lamač - Vrančovičova
11. augusta 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
Máj 2017
V riešení
 
meno užívateľa

Kamene na multifunkčnom ihrisku

Lamač - Vrančovičova
12. mája 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
August 2016
V riešení
 
meno užívateľa

Neudržiavané zábradlie a chodník

Lamač - Vrančovičova
30. augusta 2016 Komentáre1 Hodnotenie0