Najaktívnejšie, V riešení, Vrančovičova ulica

V riešení
 
meno užívateľa

Neudržiavané zábradlie a chodník

Lamač - Vrančovičova
30. augusta 2016 Komentáre3 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Zánik parkovacích miest po rekonštrukcií križovatky Vrančovičova

Lamač - Vrančovičova
11. augusta 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Nebezpečná križovatka - zmätočný semafor a zábrany vo výhlade

Lamač - Vrančovičova
03. septembra 2018 Komentáre2 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Vrančovičova-stavby a budovy-opustená budova

Lamač - Vrančovičova
16. januára 2020 Komentáre6 Hodnotenie3
V riešení
 
meno užívateľa

Vrančovičova-Mestský mobiliár-vyblednutá značka

Lamač - Vrančovičova
27. februára 2022 Komentáre2 Hodnotenie2
V riešení
 
meno užívateľa

Vrančovičova-riešenie dopravnej situácie-dopravu spomaľujúce

Lamač - Vrančovičova
28. apríla 2022 Komentáre8 Hodnotenie6