Kozia ulica

Vyriešený
 
meno užívateľa

Kozia-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Staré Mesto - Kozia
03. novembra 2020 Komentáre1 Hodnotenie2
Október 2020
V riešení
 
meno užívateľa

Kozia-nepriechodný chodník

Staré Mesto - Kozia
22. októbra 2020 Komentáre10 Hodnotenie7
Február 2020
Vyriešený
 
meno užívateľa

Kozia-stĺpik-poškodený

Staré Mesto - Kozia
19. februára 2020 Komentáre3 Hodnotenie5
V riešení
 
meno užívateľa

Kozia-Cesty a chodníky-iné

Staré Mesto - Kozia
16. februára 2020 Komentáre1 Hodnotenie2
Zaslané samospráve
 
meno užívateľa

Kozia-osvetlenie-nefunkčné

Staré Mesto - Kozia
12. februára 2020 Komentáre1 Hodnotenie2
September 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Kozia-vertikálna značka-poškodená

Staré Mesto - Kozia
23. septembra 2019 Komentáre0 Hodnotenie1
Júl 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Kozia-stavby a budovy-zlý stav budovy

Staré Mesto - Kozia
12. júla 2019 Komentáre0 Hodnotenie1
Jún 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Kozia-cesta-rozkopaná

Staré Mesto - Kozia
26. júna 2019 Komentáre1 Hodnotenie4
September 2018
Vyriešený
 
meno užívateľa

Naplavený štrk na križovatke Kozia - Podjavorinskej

Staré Mesto - Kozia
23. septembra 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Prechod pre chodcov križovatka Kozia - Podjavorinskej

Staré Mesto - Kozia
23. septembra 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Nefunkčná lampa na Kozej

Staré Mesto - Kozia
17. septembra 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Dopravná značka otočená aby nebola vidieť

Staré Mesto - Kozia
14. septembra 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Upchaté a zaasfaltované kanále

Staré Mesto - Kozia
10. septembra 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
August 2018
Vyriešený
 
meno užívateľa

Zlomená značka na rohu Zochovej a Pilárikovej

Staré Mesto - Kozia
27. augusta 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Rozpadavajuci sa prístrešok na rozpadávajucom sa dome Kozia ulic

Staré Mesto - Kozia
22. augusta 2018 Komentáre0 Hodnotenie0