Neriešené podnety, Kozia ulica

Neriešený
 
meno užívateľa

Kozia-stĺpik-nadbytočný

Staré Mesto - Kozia
23. augusta 2021 Komentáre5 Hodnotenie2
September 2018
Neriešený
 
meno užívateľa

Prechod pre chodcov križovatka Kozia - Podjavorinskej

Staré Mesto - Kozia
23. septembra 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Nefunkčná lampa na Kozej

Staré Mesto - Kozia
17. septembra 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Upchaté a zaasfaltované kanále

Staré Mesto - Kozia
10. septembra 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
August 2018
Neriešený
 
meno užívateľa

Rozpadavajuci sa prístrešok na rozpadávajucom sa dome Kozia ulic

Staré Mesto - Kozia
22. augusta 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
Jún 2018
Neriešený
 
meno užívateľa

Neudržiavaná Kozia ulica

Staré Mesto - Kozia
11. júna 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
September 2016
Neriešený
 
meno užívateľa

Graffiti na Kozej

Staré Mesto - Kozia
09. septembra 2016 Komentáre1 Hodnotenie0
Február 2016
Neriešený
 
meno užívateľa

Chodník kapacitne nevyhovuje, treba rozšíriť

Staré Mesto - Kozia
17. februára 2016 Komentáre2 Hodnotenie0
Október 2011
Neriešený
 
meno užívateľa

Nákladné autá každý deň blokujú chodník na Kozej

Staré Mesto - Kozia
31. marca 2018 Komentáre6 Hodnotenie1