Muránska ulica

V riešení
 
meno užívateľa

Muránska-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Devín - Muránska
04. júna 2020 Komentáre0 Hodnotenie0
Júl 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Muránska-trávnatá plocha-nepokosená

Devín - Muránska
11. júla 2019 Komentáre0 Hodnotenie2
Máj 2019
Neriešený
 
meno užívateľa

Muránska-chybajuca znacka

Devín - Muránska
16. mája 2019 Komentáre2 Hodnotenie3
September 2018
V riešení
 
meno užívateľa

Nebezpečne trčiace ulomené skrutky na detskom ihrisku

Devín - Muránska
16. septembra 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
Február 2016
V riešení
 
meno užívateľa

Mega jamy pri cintoríne v Devíne

Devín - Muránska
23. februára 2016 Komentáre6 Hodnotenie0
Október 2014
Neriešený
 
meno užívateľa

Zle umiestnená tabuľa k hradu Devín a chýbajúce zrkadlo

Devín - Muránska
21. októbra 2014 Komentáre3 Hodnotenie0
Júl 2014
V riešení
 
meno užívateľa

Arogantné zaberanie verejnej plochy

Devín - Muránska
17. júla 2014 Komentáre6 Hodnotenie0