Filter

Zistiť moju polohu

Zeleň a životné prostredie, Eisnerova ulica

V riešení
 
meno užívateľa

Eisnerova-strom-zlomený konár

Devínska Nová Ves - Eisnerova
09. mája 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
Marec 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Eisnerova-neporiadok vo verejnom priestranstve

Devínska Nová Ves - Eisnerova
15. marca 2019 Komentáre4 Hodnotenie0
November 2018
V riešení
 
meno užívateľa

Rozsadenie stromov do normálnych vzdialeností

Devínska Nová Ves - Eisnerova
28. novembra 2018 Komentáre4 Hodnotenie0
Jún 2017
V riešení
 
meno užívateľa

Vyschnuty strom

Devínska Nová Ves - Eisnerova
11. júna 2017 Komentáre1 Hodnotenie1
Marec 2017
Uzavretý
 
meno užívateľa

Oprava vytlku Eisnerova ul.- so svojskym vysporiadanim sa odpadu

Devínska Nová Ves - Eisnerova
12. marca 2017 Komentáre1 Hodnotenie0
Júl 2016
Vyriešený
 
meno užívateľa

Samovolne spadnuty konar stromu na chodnik

Devínska Nová Ves - Eisnerova
21. júla 2016 Komentáre2 Hodnotenie0
Júl 2015
V riešení
 
meno užívateľa

Mozne dosadenie stromov

Devínska Nová Ves - Eisnerova
21. júla 2015 Komentáre3 Hodnotenie0
Máj 2015
V riešení
 
meno užívateľa

Neporiadok po dokončení stavby

Devínska Nová Ves - Eisnerova
02. mája 2015 Komentáre3 Hodnotenie0
Máj 2014
Vyriešený
 
meno užívateľa

Alergici, pomrite!

Devínska Nová Ves - Eisnerova
13. mája 2014 Komentáre6 Hodnotenie0