Filter

Zistiť moju polohu

J. Smreka ulica

Ihrisko Jana Smreka

Devínska Nová Ves - J. Smreka


24. apríla 2018

1 komentár 1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Devínska Nová Ves

V riešení
 
Marec 2018

Rozbité a vypalené lampy

Devínska Nová Ves - J. Smreka


25. marca 2018

1 aktualizácia

Zodpovednosť: Siemens

Vyriešený
 
Február 2018

Opustené konštrukcie lavičiek

Devínska Nová Ves - J. Smreka


19. februára 2018

1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Devínska Nová Ves

Vyriešený
 
Január 2017

Parkovanie MŠ J. Smreka DNV

Devínska Nová Ves - J. Smreka


30. januára 2017

2 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Devínska Nová Ves

V riešení
 
Október 2016

Nepojazdné auto blokuje parkovisko

Devínska Nová Ves - J. Smreka


19. októbra 2016

1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Devínska Nová Ves

Vyriešený
 
September 2016

Odtrhnute dvierka

Devínska Nová Ves - J. Smreka


30. septembra 2016

Zodpovednosť: MÚ Devínska Nová Ves

Vyriešený
 

Odkrytý poklop

Devínska Nová Ves - J. Smreka


30. septembra 2016

Zodpovednosť: MÚ Devínska Nová Ves

V riešení
 
Január 2015

Nepojazdný vrak Favorit-u na ul. Jána Smreka

Devínska Nová Ves - J. Smreka


02. januára 2015

7 komentárov 1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Devínska Nová Ves

V riešení
 
September 2014

Neplatná STK a EK

Devínska Nová Ves - J. Smreka


05. septembra 2014

1 komentár 2 aktualizácie

Zodpovednosť: MÚ Devínska Nová Ves

Vyriešený
 
Február 2014

Dlhodobo odparkované autá v Devinskej Novej Vsi

Devínska Nová Ves - J. Smreka


14. februára 2014

2 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Devínska Nová Ves

Neriešený