Naposledy komentované, Vyriešené podnety, Antolská ulica

Vyriešený
 
meno užívateľa

Diera na vozovke v priestore zástavky Bzovícka

Petržalka - Antolská
09. júla 2013 Komentáre3 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Antolská-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Petržalka - Antolská
28. marca 2019 Komentáre2 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Antolská - čierna skládka

Petržalka - Antolská
05. júla 2019 Komentáre6 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Smeti okolo Draždiaku

Petržalka - Antolská
02. septembra 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Znečisťovanie cyklistickej cesty v Petržalke

Petržalka - Antolská
21. marca 2018 Komentáre2 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Kaluž pri nemocnici Antolská

Petržalka - Antolská
04. januára 2018 Komentáre11 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Spustnutý chodník a neporiadok

Petržalka - Antolská
30. marca 2017 Komentáre8 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Lavičky pri cykloceste

Petržalka - Antolská
20. marca 2017 Komentáre5 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nefunkčná elektrická skriňa

Petržalka - Antolská
29. marca 2016 Komentáre2 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Psí hrob pri Draždiaku

Petržalka - Antolská
20. januára 2016 Komentáre7 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nelegalna reklamna plocha na moste smerom na Antolsku

Petržalka - Antolská
28. júla 2015 Komentáre2 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nefunkčná dažďová kanalizácia

Petržalka - Antolská
02. októbra 2015 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Uzavretá cesta

Petržalka - Antolská
29. januára 2010 Komentáre2 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nesprávne dopravné značenie na parkovisku?

Petržalka - Antolská
24. júla 2015 Komentáre3 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Rozpadávajúci sa strom pri Draždiaku

Petržalka - Antolská
31. marca 2015 Komentáre1 Hodnotenie0