MÚ Petržalka, V riešení, Antolská ulica

V riešení
 
meno užívateľa

Antolská - chýbajúci koše pri Draždiaku

Petržalka - Antolská
29. júna 2020 Komentáre0 Hodnotenie2
September 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Draždiak - neporiadok a odpadky vo verejnom priestranstve

Petržalka - Antolská
02. septembra 2019 Komentáre0 Hodnotenie5
August 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Antolská-neporiadok a odpadky-čierne skládky

Petržalka - Antolská
14. augusta 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
Jún 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Antolská - chýbajúce odpadkové koše

Petržalka - Antolská
02. júla 2019 Komentáre1 Hodnotenie0
Máj 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Antolská - korene stromov narúšajú cyklotrasu

Petržalka - Antolská
02. mája 2019 Komentáre4 Hodnotenie7
Apríl 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Antolská-trávnatá plocha-nepokosená

Petržalka - Antolská
22. apríla 2019 Komentáre1 Hodnotenie0
Marec 2018
V riešení
 
meno užívateľa

Používanie posypovej soli

Petržalka - Antolská
09. marca 2018 Komentáre0 Hodnotenie0