Naposledy zodpovedané samosprávou, Vyriešené podnety, Antolská ulica

Vyriešený
 
meno užívateľa

Antolská - nebezpečné tyče trčiace zo zeme pri Draždiaku

Petržalka - Antolská
17. mája 2020 Komentáre0 Hodnotenie2
Vyriešený
 
meno užívateľa

Antolská - nákupný vozík pri Chorvátskom ramene

Petržalka - Antolská
11. februára 2020 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Antolská - čierna skládka

Petržalka - Antolská
05. júla 2019 Komentáre6 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Antolská-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Petržalka - Antolská
28. marca 2019 Komentáre2 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Odpadky okolo plného koša

Petržalka - Antolská
15. novembra 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Upratanie odpadkov v okoli Draždiaku

Petržalka - Antolská
20. novembra 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Smeti okolo Draždiaku

Petržalka - Antolská
02. septembra 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Znečisťovanie cyklistickej cesty v Petržalke

Petržalka - Antolská
21. marca 2018 Komentáre2 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Životné prostredie - neporiadok

Petržalka - Antolská
11. septembra 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Ohnutá značka

Petržalka - Antolská
26. apríla 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Lavičky pri cykloceste

Petržalka - Antolská
20. marca 2017 Komentáre5 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nefunkčná elektrická skriňa

Petržalka - Antolská
29. marca 2016 Komentáre2 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Psí hrob pri Draždiaku

Petržalka - Antolská
20. januára 2016 Komentáre7 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nefunkčná dažďová kanalizácia

Petržalka - Antolská
02. októbra 2015 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nesprávne dopravné značenie na parkovisku?

Petržalka - Antolská
24. júla 2015 Komentáre3 Hodnotenie0