Vyriešené podnety, Antolská ulica

Vyriešený
 
meno užívateľa

Nefunkčná dažďová kanalizácia

Petržalka - Antolská
02. októbra 2015 Komentáre1 Hodnotenie0
Júl 2015
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nelegalna reklamna plocha na moste smerom na Antolsku

Petržalka - Antolská
28. júla 2015 Komentáre2 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nesprávne dopravné značenie na parkovisku?

Petržalka - Antolská
24. júla 2015 Komentáre3 Hodnotenie0
Marec 2015
Vyriešený
 
meno užívateľa

Rozpadávajúci sa strom pri Draždiaku

Petržalka - Antolská
31. marca 2015 Komentáre1 Hodnotenie0
November 2014
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nedokončená úprava povrchu Antolská

Petržalka - Antolská
04. novembra 2014 Komentáre5 Hodnotenie0
Júl 2014
Vyriešený
 
meno užívateľa

Odpadky na Veľkom *Draždiaku

Petržalka - Antolská
13. júla 2014 Komentáre4 Hodnotenie0
November 2013
Vyriešený
 
meno užívateľa

Schátrané lavičky

Petržalka - Antolská
18. novembra 2013 Komentáre8 Hodnotenie0
September 2013
Vyriešený
 
meno užívateľa

Draždiak

Petržalka - Antolská
03. septembra 2013 Komentáre3 Hodnotenie0
Júl 2013
Vyriešený
 
meno užívateľa

Diera na vozovke v priestore zástavky Bzovícka

Petržalka - Antolská
09. júla 2013 Komentáre3 Hodnotenie0
Október 2009
Vyriešený
 
meno užívateľa

Uzavretá cesta

Petržalka - Antolská
29. januára 2010 Komentáre2 Hodnotenie0