Filter

Zistiť moju polohu

Zeleň a životné prostredie, Naposledy zodpovedané samosprávou, Belinského ulica

V riešení
 
meno užívateľa

Belinského - neupravená zeleň na parkovisku

Petržalka - Belinského
08. decembra 2019 Komentáre3 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Belinského - zlomený konár

Petržalka - Belinského
08. júla 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Belinského - preplnený kôš na papier

Petržalka - Belinského
15. apríla 2020 Komentáre1 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Belinského-trávnatá plocha-nepokosená

Petržalka - Belinského
13. júna 2019 Komentáre13 Hodnotenie2
V riešení
 
meno užívateľa

Belinského-krík-neostrihaný

Petržalka - Belinského
21. marca 2019 Komentáre2 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Belinského-strom-zlomený konár

Petržalka - Belinského
03. januára 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Zanedbaná zeleň na Belinského ulici

Petržalka - Belinského
12. októbra 2018 Komentáre0 Hodnotenie1
Vyriešený
 
meno užívateľa

Kríky a autá zasahujúce na chodník

Petržalka - Belinského
17. júla 2017 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Neupravená zeleň

Petržalka - Belinského
07. augusta 2016 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Zlomený konár

Petržalka - Belinského
13. júla 2016 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Rozfukane smeti na ulici

Petržalka - Belinského
18. apríla 2014 Komentáre9 Hodnotenie0