Filter

Zistiť moju polohu

Zeleň a životné prostredie, V riešení, Belinského ulica

V riešení
 
meno užívateľa

Belinského - preplnený kôš na papier

Petržalka - Belinského
15. apríla 2020 Komentáre1 Hodnotenie1
December 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Belinského - neupravená zeleň na parkovisku

Petržalka - Belinského
08. decembra 2019 Komentáre3 Hodnotenie0
Jún 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Belinského-trávnatá plocha-nepokosená

Petržalka - Belinského
13. júna 2019 Komentáre13 Hodnotenie2
Marec 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Belinského-krík-neostrihaný

Petržalka - Belinského
21. marca 2019 Komentáre2 Hodnotenie0
Január 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Belinského-strom-zlomený konár

Petržalka - Belinského
03. januára 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
Október 2018
V riešení
 
meno užívateľa

Zanedbaná zeleň na Belinského ulici

Petržalka - Belinského
12. októbra 2018 Komentáre0 Hodnotenie1