Filter

Zistiť moju polohu

Brančská ulica

Problémový priechod pre chodcov

Petržalka - Brančská


27. decembra 2017

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Osvetlenie cesty Pajštúnska

Petržalka - Brančská


12. decembra 2017

6 komentárov

Zodpovednosť: Siemens

Vyriešený
 
Júl 2017

Zastávka Tupolevova, chýba chodník a priechod

Petržalka - Brančská


25. júla 2017

2 komentáre

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 

Dva vyschnuté stromy

Petržalka - Brančská


02. júla 2017

1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Petržalka

Vyriešený
 
Január 2017

Nákupný vozík pri Brančskej

Petržalka - Brančská


10. januára 2017

Zodpovednosť: MÚ Petržalka

Vyriešený
 
Október 2016

Zhoretá strecha nad smetnými nádobami

Petržalka - Brančská


15. októbra 2016

1 komentár 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Iné

V riešení
 
September 2016

Odpadky pod oknami

Petržalka - Brančská


20. septembra 2016

3 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Petržalka

Zaslané samospráve
 
Máj 2016

Pôvodny stav?

Petržalka - Brančská


02. mája 2016

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Petržalka

Vyriešený
 
Apríl 2016

Chodník len pre autá na Brančskej ulici

Petržalka - Brančská


25. apríla 2016

1 komentár

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 
Január 2015

Zničený chodník

Petržalka - Brančská


20. januára 2015

1 komentár 1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Petržalka

Vyriešený
 
August 2014

Havarované vozidlo

Petržalka - Brančská


23. augusta 2014

3 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Petržalka

Vyriešený
 

Poškodený strom takmer vyschnutý

Petržalka - Brančská


23. augusta 2014

6 komentárov

Zodpovednosť: MÚ Petržalka

Vyriešený
 
Jún 2014

Dlhodobo nedokončená časť chodníka

Petržalka - Brančská


08. júna 2014

2 komentáre 1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Petržalka

Vyriešený
 
Apríl 2014

Mhd Tupolevova smer mesto potrebuje kôš

Petržalka - Brančská


09. apríla 2014

4 komentáre

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 
November 2012

Odbočovací jazdný pruh

Petržalka - Brančská


14. novembra 2012

3 komentáre 2 aktualizácie

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený