Filter

Zistiť moju polohu

Budatínska ulica

Zákaz zastavenia, bezbariérový prechod - Budatínska

Petržalka - Budatínska


29. júna 2018

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Chýba bezbárierový nájazd na chodník na Budatínskej

Petržalka - Budatínska


18. júna 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 
Neriešený
 

V MHD nefunkčná klimatizácia

Petržalka - Budatínska


10. júna 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Neriešený
 
Máj 2018

Chýbajúci stĺpik Šintavská

Petržalka - Budatínska


05. mája 2018

Zodpovednosť: MÚ Petržalka

Neriešený
 
Marec 2018

Neupravený chodník

Petržalka - Budatínska


29. marca 2018

1 komentár 1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Petržalka

Vyriešený
 
V riešení
 

(Zne)užívanie vyhradeného státia pre ZŤP?

Petržalka - Budatínska


08. marca 2018

6 komentárov

Zodpovednosť: MÚ Petržalka

V riešení
 
Február 2018

Smeti na trávniku

Petržalka - Budatínska


24. februára 2018

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Nefungujúci semafor

Petržalka - Budatínska


20. februára 2018

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
 

Neodborne vykonané stavebné práce

Petržalka - Budatínska


17. februára 2018

8 komentárov

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
 

Rozjazdený trávnik pri Budatínskej 39

Petržalka - Budatínska


04. februára 2018

Zodpovednosť: MÚ Petržalka

V riešení
 

Odpadky (znečistenie) na verejnom priestranstve

Petržalka - Budatínska


03. februára 2018

3 komentáre 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Iné

Vyriešený
 

Dlhodobo nevyprazdnené stojisko skleneho odpadu na Budatinskej75

Petržalka - Budatínska


02. februára 2018

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
 
Január 2018

Vyznačiť cyklopruh O6 na Budatínskej a Lietavskej

Petržalka - Budatínska


22. januára 2018

7 komentárov

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený