Daliborovo námestie ulica

Neriešený
 
meno užívateľa

Daliborovo námestie - zle viditeľné zelené pruhy na cyklotrase

Petržalka - Daliborovo námestie
07. augusta 2020 Komentáre2 Hodnotenie3
V riešení
 
meno užívateľa

Daliborovo námestie - suchý konár nad chodníkom

Petržalka - Daliborovo námestie
02. augusta 2020 Komentáre0 Hodnotenie0
Jún 2020
Neriešený
 
meno užívateľa

Daliborovo námestie - poškodené stĺpiky

Petržalka - Daliborovo námestie
26. júna 2020 Komentáre0 Hodnotenie1
Marec 2020
Uzavretý
 
meno užívateľa

Daliborovo námestie-Zeleň a životné prostredie-iné

Petržalka - Daliborovo námestie
26. marca 2020 Komentáre0 Hodnotenie0
December 2019
Neriešený
 
meno užívateľa

Daliborovo námestie-osvetlenie-poškodené stĺpy

Petržalka - Daliborovo námestie
15. decembra 2019 Komentáre1 Hodnotenie0
September 2019
Uzavretý
 
meno užívateľa

Daliborovo námestie - dopravné značenie iné

Petržalka - Daliborovo námestie
23. septembra 2019 Komentáre4 Hodnotenie5
Vyriešený
 
meno užívateľa

Daliborovo námestie - Čo znamená označenie stromov?

Petržalka - Daliborovo námestie
16. septembra 2019 Komentáre1 Hodnotenie1
Júl 2019
Vyriešený
 
meno užívateľa

Daliborovo námestie - poškodený kanalizačný poklop

Petržalka - Daliborovo námestie
13. júla 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
Jún 2019
Vyriešený
 
meno užívateľa

Daliborovo námestie - nepokosená trávnatá plocha

Petržalka - Daliborovo námestie
27. júna 2019 Komentáre3 Hodnotenie0
Apríl 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Daliborovo námestie-krík-neostrihaný

Petržalka - Daliborovo námestie
27. apríla 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
Marec 2019
Vyriešený
 
meno užívateľa

Daliborovo námestie-Zeleň a životné prostredie-iné

Petržalka - Daliborovo námestie
21. marca 2019 Komentáre1 Hodnotenie0
August 2018
Vyriešený
 
meno užívateľa

Chýbajúce lavičky pri ihrisku

Petržalka - Daliborovo námestie
31. augusta 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Upcharý kanál - pri kostole na Daliborovom námestí

Petržalka - Daliborovo námestie
09. augusta 2018 Komentáre4 Hodnotenie0
Jún 2018
V riešení
 
meno užívateľa

Uvoľnené drevo na preliezke na ihrisku za bazárom Bekr

Petržalka - Daliborovo námestie
27. júna 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
September 2017
Neriešený
 
meno užívateľa

Nefunkčné pouličné osvetlenie

Petržalka - Daliborovo námestie
11. septembra 2017 Komentáre0 Hodnotenie0