Dolnozemská cesta ulica

V riešení
 
meno užívateľa

Dolnozemská cesta - elektroodpad za kríkmi na zastávke

Petržalka - Dolnozemská cesta
11. júla 2020 Komentáre0 Hodnotenie0
Zaslané samospráve
 
meno užívateľa

Dolnozemská cesta - výtlky a štrk na cyklotrase

Petržalka - Dolnozemská cesta
03. júla 2020 Komentáre0 Hodnotenie1
Máj 2020
Uzavretý
 
meno užívateľa

Dolnozemská cesta - starý prístrešok na zastávke MHD

Petržalka - Dolnozemská cesta
25. mája 2020 Komentáre1 Hodnotenie2
Apríl 2020
V riešení
 
meno užívateľa

Dolnozemská cesta - stará vyblednutá a popísaná tabula

Petržalka - Dolnozemská cesta
29. apríla 2020 Komentáre0 Hodnotenie1
Vyriešený
 
meno užívateľa

Dolnozemská cesta - poškodená vertikálna značka

Petržalka - Dolnozemská cesta
15. apríla 2020 Komentáre1 Hodnotenie1
Marec 2020
V riešení
 
meno užívateľa

Dolnozemská cesta - upchatá kanalizácia

Petržalka - Dolnozemská cesta
04. marca 2020 Komentáre1 Hodnotenie0
Február 2020
V riešení
 
meno užívateľa

Dolnozemská cesta - nebezpečné riešenie dopravnej situácie

Petržalka - Dolnozemská cesta
23. februára 2020 Komentáre2 Hodnotenie1
Neriešený
 
meno užívateľa

Dolnozemská cesta-stĺpik-chýbajúci

Petržalka - Dolnozemská cesta
20. februára 2020 Komentáre2 Hodnotenie1
Január 2020
V riešení
 
meno užívateľa

Dolnozemská cesta - prudké svetlo, ktoré svieti do očí

Petržalka - Dolnozemská cesta
17. januára 2020 Komentáre0 Hodnotenie0
December 2019
Uzavretý
 
meno užívateľa

Dolnozemská cesta - zatopený podchod

Petržalka - Dolnozemská cesta
26. decembra 2019 Komentáre2 Hodnotenie5
Vyriešený
 
meno užívateľa

Dolnozemská cesta - plagát na zastávke MHD

Petržalka - Dolnozemská cesta
15. decembra 2019 Komentáre0 Hodnotenie1
Október 2019
Uzavretý
 
meno užívateľa

Dolnozemská cesta - Čierna skládka za bufetom Grill Pit Stop

Petržalka - Dolnozemská cesta
30. októbra 2019 Komentáre1 Hodnotenie4
Uzavretý
 
meno užívateľa

Dolnozemská cesta - poškodený betón na zastávke MHD

Petržalka - Dolnozemská cesta
14. októbra 2019 Komentáre4 Hodnotenie4
Neriešený
 
meno užívateľa

Dolnozemská cesta - chýbajúce/nedostatočné osvetlenie

Petržalka - Dolnozemská cesta
05. októbra 2019 Komentáre0 Hodnotenie1
September 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Dolnozemská cesta - rozbitá cesta (väčší úsek)

Petržalka - Dolnozemská cesta
29. septembra 2019 Komentáre4 Hodnotenie10