Dubnická ulica

V riešení
 
meno užívateľa

Dubnická - neorezané stromy

Petržalka - Dubnická
05. mája 2020 Komentáre1 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Dubnická - znečistený chodník a cesta

Petržalka - Dubnická
05. mája 2020 Komentáre0 Hodnotenie0
November 2018
V riešení
 
meno užívateľa

Orez stromov v okolí Dubnickej ulice - Petržalka

Petržalka - Dubnická
29. novembra 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Upchatý výpust na Dubnickej ulici - Petržalka

Petržalka - Dubnická
29. novembra 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Lístie,blato,voda na Dubnickej, Vilovej, Krupinskej - Petržalka

Petržalka - Dubnická
29. novembra 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
Október 2014
Vyriešený
 
meno užívateľa

Vyhodené dvere a zbytočné dva stĺpy v trávniku

Petržalka - Dubnická
21. októbra 2014 Komentáre1 Hodnotenie0