Naposledy zodpovedané samosprávou, Dudova ulica

V riešení
 
meno užívateľa

Dudova - znečistená cesta

Petržalka - Dudova
22. septembra 2021 Komentáre2 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Dudova - odstavené vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Petržalka - Dudova
18. decembra 2020 Komentáre15 Hodnotenie2
V riešení
 
meno užívateľa

Dudova - nedodržiavanie dopravných predpisov

Petržalka - Dudova
15. júna 2021 Komentáre1 Hodnotenie4
Vyriešený
 
meno užívateľa

Dudova - zlý stav budovy

Petržalka - Dudova
23. apríla 2021 Komentáre2 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Dudova - poškodený poklop kanalizácie

Petržalka - Dudova
17. apríla 2021 Komentáre1 Hodnotenie2
V riešení
 
meno užívateľa

Dudova - upchatá kanalizácia

Petržalka - Dudova
18. apríla 2021 Komentáre1 Hodnotenie1
Vyriešený
 
meno užívateľa

Dudova - odstavené vozidlo Daihatsu, Cuore bez platnej TK a EK

Petržalka - Dudova
17. apríla 2021 Komentáre5 Hodnotenie1
Vyriešený
 
meno užívateľa

Dudova - odstavené vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Petržalka - Dudova
26. februára 2020 Komentáre1 Hodnotenie1
Vyriešený
 
meno užívateľa

Dudova - v blízkosti školy sa zbiera odpad

Petržalka - Dudova
27. júla 2020 Komentáre2 Hodnotenie4
V riešení
 
meno užívateľa

Dudova - invazívna rastlina Pajaseň žliazkatý

Petržalka - Dudova
07. októbra 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Dudova - invazívna rastlina Pajaseň žliazkatý

Petržalka - Dudova
07. októbra 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Dudova - invazívna rastlina Pajaseň žliazkatý

Petržalka - Dudova
07. októbra 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Záchody na ZS Dudova hrozne zapáchajú

Petržalka - Dudova
07. decembra 2014 Komentáre3 Hodnotenie1
Vyriešený
 
meno užívateľa

Poškodene značky

Petržalka - Dudova
09. októbra 2015 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Dudova - neudržiavaný chodník

Petržalka - Dudova
03. júna 2019 Komentáre3 Hodnotenie1