Farského ulica

V riešení
 
meno užívateľa

Farského - chýbajúci kôš

Petržalka - Farského
19. septembra 2021 Komentáre0 Hodnotenie0
August 2021
V riešení
 
meno užívateľa

Farského - prepadnutý chodník

Petržalka - Farského
23. augusta 2021 Komentáre2 Hodnotenie3
Júl 2021
V riešení
 
meno užívateľa

Farského - zle nastavený semafor

Petržalka - Farského
20. júla 2021 Komentáre7 Hodnotenie4
Uzavretý
 
meno užívateľa

Farského - problémové parkovanie

Petržalka - Farského
15. júla 2021 Komentáre2 Hodnotenie3
Máj 2021
V riešení
 
meno užívateľa

Farského - neohlásené stavebné úpravy

Petržalka - Farského
14. mája 2021 Komentáre7 Hodnotenie7
Február 2021
Uzavretý
 
meno užívateľa

Farského - chýbajúci kôš

Petržalka - Farského
23. februára 2021 Komentáre2 Hodnotenie0
December 2020
Vyriešený
 
meno užívateľa

Farského - neporiadok a odpadky vo verejnom priestranstve

Petržalka - Farského
23. decembra 2020 Komentáre0 Hodnotenie2
September 2020
Uzavretý
 
meno užívateľa

Farského - odstavené vozidlo mimo cesty bez EVČ

Petržalka - Farského
20. septembra 2020 Komentáre3 Hodnotenie2
Jún 2020
Vyriešený
 
meno užívateľa

Farského - “zabudlo” sa na zarovnanie terénu

Petržalka - Farského
15. júna 2020 Komentáre0 Hodnotenie1
Máj 2020
Neriešený
 
meno užívateľa

Farského - problémové parkovanie

Petržalka - Farského
06. mája 2020 Komentáre5 Hodnotenie3
Marec 2020
Vyriešený
 
meno užívateľa

Farského - problémové parkovanie

Petržalka - Farského
07. marca 2020 Komentáre5 Hodnotenie3
Vyriešený
 
meno užívateľa

Farského - rozkopaný chodník

Petržalka - Farského
07. marca 2020 Komentáre3 Hodnotenie1
Uzavretý
 
meno užívateľa

Farského - znečistený chodník

Petržalka - Farského
07. marca 2020 Komentáre0 Hodnotenie3
Február 2020
Uzavretý
 
meno užívateľa

Farského - problémové parkovanie

Petržalka - Farského
06. februára 2020 Komentáre2 Hodnotenie1
December 2019
Vyriešený
 
meno užívateľa

Farského - kontajner bez príjazdovej cesty

Petržalka - Farského
18. decembra 2019 Komentáre3 Hodnotenie1