Filter

Zistiť moju polohu

Landererova ulica

Nádherný reklamný nosič - blokujúci chodník

Staré Mesto - Landererova


18. júla 2018

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Staré Mesto

V riešení
 

Stromy zasahuju do chodnika

Staré Mesto - Landererova


17. júla 2018

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 
Jún 2018

Trojnožky na Landererovej

Staré Mesto - Landererova


03. júna 2018

3 komentáre

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 
Január 2018

Prach, blato, špina križovatka Landererova - Apollo

Staré Mesto - Landererova


31. januára 2018

3 komentáre

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 
November 2017

Billboard na chodniku.

Staré Mesto - Landererova


16. novembra 2017

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 
August 2017

Zvalená značka na ul. Landererova

Staré Mesto - Landererova


17. augusta 2017

4 komentáre 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
 
Jún 2017

Kríza na križovatke Landererova - Košická

Staré Mesto - Landererova


08. júna 2017

6 komentárov 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
 
Máj 2017

Reklama zaberajúca chodník

Staré Mesto - Landererova


12. mája 2017

2 komentáre

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 
November 2016

Svetelná signalizácia na prechode pre chodcov Landererova

Staré Mesto - Landererova


14. novembra 2016

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 
November 2015

Neudržiavaná plocha pred SND

Staré Mesto - Landererova


30. novembra 2015

1 komentár

Zodpovednosť: Iné

Neriešený
 
August 2015

Vyjazdený a poškodený obrubnik a asfalt na zastávke MHD

Staré Mesto - Landererova


31. augusta 2015

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 
Júl 2015

Chybajuci asfalt na chodniku

Staré Mesto - Landererova


18. júla 2015

1 komentár

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Pohodene dopravne znacky a cestne zabradlie

Staré Mesto - Landererova


18. júla 2015

1 komentár

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
 

Diera v chodniku

Staré Mesto - Landererova


16. júla 2015

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Pohodena znacka zo stavby

Staré Mesto - Landererova


16. júla 2015

1 komentár

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený