Gogoľova ulica

V riešení
 
meno užívateľa

Gogoľova - neudržiavaný, zarastajúci chodník

Petržalka - Gogoľova
25. júla 2020 Komentáre0 Hodnotenie1
Marec 2020
Neriešený
 
meno užívateľa

Gogoľova - Zanedbaná skriňa s plynorozvodmi

Petržalka - Gogoľova
31. marca 2020 Komentáre0 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Gogoľova - odstavené vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Petržalka - Gogoľova
19. marca 2020 Komentáre0 Hodnotenie0
Február 2020
Vyriešený
 
meno užívateľa

Gogoľova - odstavené vozidlo bez EČV

Petržalka - Gogoľova
26. februára 2020 Komentáre0 Hodnotenie0
Júl 2018
V riešení
 
meno užívateľa

Parkovanie v zóne zákazu parkovania Gogoľova 26

Petržalka - Gogoľova
30. júla 2018 Komentáre3 Hodnotenie1
Júl 2017
V riešení
 
meno užívateľa

Nečistené chodníky

Petržalka - Gogoľova
07. júla 2017 Komentáre0 Hodnotenie1
Február 2017
V riešení
 
meno užívateľa

GOGOLOVA UL. - 10 ROCNA IGNORACIA PRIESTUPKOV M.POLICIE

Petržalka - Gogoľova
23. februára 2017 Komentáre4 Hodnotenie1
Júl 2015
Vyriešený
 
meno užívateľa

Bordel + potkany

Petržalka - Gogoľova
13. júla 2015 Komentáre3 Hodnotenie0