Iljušinova ulica

V riešení
 
meno užívateľa

Iljušinova - neostrihaný krík

Petržalka - Iljušinova
29. septembra 2019 Komentáre0 Hodnotenie1
November 2018
V riešení
 
meno užívateľa

Chýbajúci priechod pre chodcov na Iľjušinovej

Petržalka - Iljušinova
22. novembra 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
September 2018
Vyriešený
 
meno užívateľa

Prerastené kríky

Petržalka - Iljušinova
16. septembra 2018 Komentáre2 Hodnotenie0
Júl 2018
Uzavretý
 
meno užívateľa

Nelegálna reklama monster truck a tygrik

Petržalka - Iljušinova
13. júla 2018 Komentáre4 Hodnotenie0
Október 2017
Neriešený
 
meno užívateľa

Uzamknutie kontajnérového státia

Petržalka - Iljušinova
18. októbra 2017 Komentáre2 Hodnotenie0
September 2017
V riešení
 
meno užívateľa

Ďakujeme Orange!

Petržalka - Iljušinova
03. októbra 2017 Komentáre4 Hodnotenie0
Máj 2017
Neriešený
 
meno užívateľa

Kolízne situácie na križovatke Iljušinova/Tupolevova pri MŠ

Petržalka - Iljušinova
21. mája 2017 Komentáre1 Hodnotenie0
Marec 2017
Vyriešený
 
meno užívateľa

Auto bez platnej STK, EK

Petržalka - Iljušinova
08. marca 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
Január 2017
Vyriešený
 
meno užívateľa

Odpad pri MŠ Iľjušinova

Petržalka - Iljušinova
11. januára 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Tehlová škaredica

Petržalka - Iljušinova
08. januára 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
August 2016
Vyriešený
 
meno užívateľa

Zlomený konár - Tupolevova

Petržalka - Iljušinova
14. augusta 2016 Komentáre0 Hodnotenie0
Júl 2016
Vyriešený
 
meno užívateľa

Kontajner v strede chodníka je riešenie?

Petržalka - Iljušinova
25. júla 2016 Komentáre2 Hodnotenie0
Február 2016
Vyriešený
 
meno užívateľa

Bezohľadnosť pri úprave zelene v Petržalke

Petržalka - Iljušinova
13. februára 2016 Komentáre4 Hodnotenie0
Február 2015
V riešení
 
meno užívateľa

Kontajnerove stanie a skladka odpadu

Petržalka - Iljušinova
20. februára 2015 Komentáre0 Hodnotenie0
Október 2014
Vyriešený
 
meno užívateľa

Dopravné značenie

Petržalka - Iljušinova
22. októbra 2014 Komentáre0 Hodnotenie0