Jankolova ulica

V riešení
 
meno užívateľa

Jankolova - poškodená strieška nad šmykľavkou

Petržalka - Jankolova
05. augusta 2019 Komentáre1 Hodnotenie0
Máj 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Jankolova - hrozí zrútenie terasy v materskej škôlke

Petržalka - Jankolova
21. mája 2019 Komentáre1 Hodnotenie0
Február 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Jankolova-chodník-znečistený

Petržalka - Jankolova
15. februára 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
August 2018
V riešení
 
meno užívateľa

Zničené lavičky a asfalt na ihrisku

Petržalka - Jankolova
21. augusta 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Prasknutý stôl pri ihrisku

Petržalka - Jankolova
15. augusta 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
Jún 2018
Zaslané samospráve
 
meno užívateľa

Zabezpečenie prechodu cez cestu - Ovsište

Petržalka - Jankolova
06. júna 2018 Komentáre7 Hodnotenie0
December 2017
V riešení
 
meno užívateľa

Upchatý kanál na Jankolovej

Petržalka - Jankolova
02. decembra 2017 Komentáre5 Hodnotenie0
August 2017
V riešení
 
meno užívateľa

Zriadenie priechodu pre chodcov

Petržalka - Jankolova
14. augusta 2017 Komentáre3 Hodnotenie1
Jún 2017
Vyriešený
 
meno užívateľa

Vrak auta

Petržalka - Jankolova
19. júna 2017 Komentáre6 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Verejné obnažovanie a alkoholizmus

Petržalka - Jankolova
18. júna 2017 Komentáre5 Hodnotenie0
Jún 2016
Vyriešený
 
meno užívateľa

Dlhodobo odstavené vozidlo (Sklodowska ulica)

Petržalka - Jankolova
03. júna 2016 Komentáre1 Hodnotenie0
Február 2015
Vyriešený
 
meno užívateľa

Odpadky na streche budovy

Petržalka - Jankolova
27. februára 2015 Komentáre8 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Chýbajúci kôš na psie exkrementy

Petržalka - Jankolova
22. februára 2015 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Vyhodené matrace v priestoroch škôlky

Petržalka - Jankolova
22. februára 2015 Komentáre2 Hodnotenie0