Filter

Zistiť moju polohu

Zeleň a životné prostredie, Jiráskova ulica

Vyriešený
 
meno užívateľa

Jiráskova - neodpratané zvyšky asfaltu

Petržalka - Jiráskova
20. augusta 2019 Komentáre1 Hodnotenie2
Máj 2018
Neriešený
 
meno užívateľa

Nedostatok lavičiek a stromov na Námestí Republiky v Petržalke

Petržalka - Jiráskova
10. mája 2018 Komentáre2 Hodnotenie0
Apríl 2018
Neriešený
 
meno užívateľa

Okolie revitalizovanej zastavky

Petržalka - Jiráskova
12. apríla 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
Marec 2018
Vyriešený
 
meno užívateľa

Zanedbaná zeleň prerastená parazitickými rastlinami

Petržalka - Jiráskova
23. marca 2018 Komentáre3 Hodnotenie0
August 2016
V riešení
 
meno užívateľa

Burina pri múriku chodníka - Jiráskova

Petržalka - Jiráskova
18. augusta 2016 Komentáre4 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Metrová burina na Jiráskovej

Petržalka - Jiráskova
14. augusta 2016 Komentáre1 Hodnotenie0
Máj 2016
Vyriešený
 
meno užívateľa

Prerastajúce konáre

Petržalka - Jiráskova
15. mája 2016 Komentáre1 Hodnotenie0
Marec 2016
Vyriešený
 
meno užívateľa

Neupravené miesto po bágrovej úprave.

Petržalka - Jiráskova
09. marca 2016 Komentáre0 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Špina.

Petržalka - Jiráskova
09. marca 2016 Komentáre1 Hodnotenie0
Júl 2014
Vyriešený
 
meno užívateľa

Vyschnutý stromček (Jiráskova)

Petržalka - Jiráskova
29. júla 2014 Komentáre1 Hodnotenie0
Máj 2014
Neriešený
 
meno užívateľa

Popolievat stromy!!!

Petržalka - Jiráskova
27. mája 2014 Komentáre7 Hodnotenie0
Január 2014
V riešení
 
meno užívateľa

Chodník neudržiava nikto, ale strom vadil!

Petržalka - Jiráskova
29. januára 2014 Komentáre9 Hodnotenie0
Január 2013
V riešení
 
meno užívateľa

Ochrana ľudského života Výrub stromov Jiráskova ulica Bratislava

Petržalka - Jiráskova
24. januára 2013 Komentáre10 Hodnotenie0