Kolmá ulica

V riešení
 
meno užívateľa

Kolmá - invazívna rastlina Pajaseň žliazkatý

Petržalka - Kolmá
07. júla 2020 Komentáre0 Hodnotenie0
Jún 2020
Vyriešený
 
meno užívateľa

Kolmá - vznikajúca skládka?

Petržalka - Kolmá
22. júna 2020 Komentáre2 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Kolmá - rozbitá cesta (väčší úsek)

Petržalka - Kolmá
19. júna 2020 Komentáre3 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Kolmá - storočný cirkusový karavan

Petržalka - Kolmá
16. júna 2020 Komentáre1 Hodnotenie2
Júl 2019
Vyriešený
 
meno užívateľa

Kolmá - neporiadok a odpadky vo verejnom priestranstve

Petržalka - Kolmá
26. júla 2019 Komentáre1 Hodnotenie1
Apríl 2019
Vyriešený
 
meno užívateľa

Kolmá-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Petržalka - Kolmá
03. apríla 2019 Komentáre2 Hodnotenie0
Marec 2019
Vyriešený
 
meno užívateľa

Verejný poriadok-stavby a budovy-opustená budova

Petržalka - Kolmá
13. marca 2019 Komentáre1 Hodnotenie0
August 2018
V riešení
 
meno užívateľa

Výmoly a prepadliská na ul.Kolmá

Petržalka - Kolmá
26. augusta 2018 Komentáre4 Hodnotenie0
Apríl 2018
V riešení
 
meno užívateľa

Zlomený konár ohrozujúci ľudí

Petržalka - Kolmá
30. apríla 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
November 2017
Vyriešený
 
meno užívateľa

Rozbité okenné tabule a popísaná zastávka

Petržalka - Kolmá
23. novembra 2017 Komentáre10 Hodnotenie0
August 2017
Vyriešený
 
meno užívateľa

Rozobratá lavička na zastávke

Petržalka - Kolmá
31. augusta 2017 Komentáre11 Hodnotenie0
Apríl 2017
Uzavretý
 
meno užívateľa

Neporiadok na Kolmej ulici

Petržalka - Kolmá
09. apríla 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
Marec 2017
Vyriešený
 
meno užívateľa

Odstavené vozidlo (Kolmá)

Petržalka - Kolmá
11. marca 2017 Komentáre1 Hodnotenie0
Január 2017
Neriešený
 
meno užívateľa

Prosba o lepšie osvetlenie

Petržalka - Kolmá
31. januára 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
August 2016
Vyriešený
 
meno užívateľa

Opustené auto

Petržalka - Kolmá
23. augusta 2016 Komentáre0 Hodnotenie0